مدتی قبل اپل در کنار نسل جدید مک‌بوک پرو، از یک پارچه‌ی نظافت ۱۹ دلاری رونمایی کرد که در مرکز توجهات قرار گرفت. حالا ظاهرا شرکت تسلا برای اینکه از رقابت محصولات ساده‌ی گران‌قیمت عقب نماند، ساعاتی قبل یک سوت ۵۰ دلاری با نام Cyberwhistle را معرفی کرد. ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، روز گذشته با انتشار پستی در توییتر از فالوورهای خود درخواست کرده که با تسلا سوت بزنند.

طراحی و نام این سوت از نام و ظاهر خودروی پیکاپ سایبرتراک الهام گرفته شده و طبق اعلام شرکت تسلا، این سوت در تعداد محدود تولید شده و از جنس فولاد ضدزنگ باکیفیت است. ایلان ماسک در توییت دیگری نوشت: «پول خود را بابت آن پارچه‌ی احمقانه‌ی اپل هدر ندهید و در عوض سوت ما را بخرید.» هنوز مشخص نیست که این سوت چه زمانی راهی بازار می‌شود ولی استقبال از آن چنان زیاد بوده که دیگر کاربران نمی‌توانند این سوت گران‌قیمت را بخرند.

نمایندگی سامسونگ در آلمان هم مدتی قبل برای تمسخر اپل به ۱۰۰۰ کاربر پارچه‌ی مخصوص تمیز کردن گجت‌ها را اهدا کرد. پارچه‌ی ۱۹ دلار اپل هم از همان ابتدا با استقبال گسترده‌ی کاربران روبرو شد و یکی از مدیران این شرکت اعلام کرد که از این استقبال زیاد اصلا غافلگیر نشده‌اند زیرا این پارچه کیفیت بسیار خوبی دارد.

منبع : دیجی کالا مگ