ژاومه کویت-سرا تکنولوژی‌ای جدید برای فیلم پیش روی دی‌سی تولید کرده است. در مصاحبه‌ای با توتال فیلم، کویت-سرا گفت هدفش این بوده که «بلک ادم» فیلمی جدید و منحصر به فرد باشد.

«بلک آدام»، فیلمی که در آن دواین جانسون نقش ضدقهرمان را بر عهده دارد، قرار است جزئیات بسیاری از اسطوره‌های دی‌سی را بررسی کند و همچنین، تیم جامعه عدالت آمریکا را به سینما معرفی کند. جانسون که عکسش بر روی آخرین جلد منتشر شده توسط توتال فیلم بود، توییت کرد:

«در این صفحات، ماجراجویی ده ساله‌ام در راه آوردن این مختل‌کننده اهل خندق را به اشتراک گذاشته‌ام.»

مختل‌کننده، دقیقا کلمه‌ای بود که کویت-سرا نیز برای توصیف فیلم به کار برد:

«بلک آدام همانند یک مختل کننده در نحوه ساخت فیلم‌های ابرقهرمانی به خصوص در دنیای دی‌‌سی عمل می‌کند. من دوست دارم به چالش کشیده بشوم و می‌خواستم که تکنولوژی‌ای جدید طراحی کنم. پس ما در اینجا، روش‌های به خصوصی برای روش پرواز، حرکت و حتی لباس ادم به وجود آوردیم و این اتفاق برای تمام شخصیت‌های دیگر فیلم نیز افتاد. البته همیشه یک هدف ثابت داشتیم: نوآوری و منحصر به فرد بودن روش روایت داستان در تمام وجوه آن.»

او همچنین گفت که با اضافه کردن دیگر کاراکترهای دی‌سی به این فیلم، فشار را بر روی نقش اصلی کمتر کرده است و افزود:

«چند قهرمان با تجربه مثل هاوک‌من و دکتر فیت داریم و در کنار آن‌ها، تازه‌ واردهایی مثل اتم اسمشر و سایکلون حضور دارند. هماهنگی و همکاری آن‌ها با یکدیگر برای غلبه بر فردی شکست ناپذیر مثل بلک ادم، بسیار شرایط جالبی ایجاد خواهد کرد بدون اینکه تمام فشار فیلم بر یک نفر باشد.»

بلک ادم

کویت-سرا که مسیر شغلی آن‌چنان موفقی نداشت و فیلم‌هایی هیجان‌انگیز با کیفیت متوسط تولید می‌کرد، به تازگی با فیلم «گشت‌وگذار در جنگل»، فیلم ۲۰۰ میلیون دلاری دیزنی، سطح خود را بالا برد. همچنین، این فیلم اولین همکاری او با جانسون بود که خود یکی از بزرگ‌ترین ستارگان سینما در دنیا است.

بازیگرانی از جمله آلدیس هاج در نقش هاوک‌من، نوحا سنتینیو در نقش اتم اسمشر، کویینتسا سویندل در نقش سایکلون و پیرس برازنان در نقش دکتر فیت نیز در این فیلم حضور دارند. همچنین سارا شاهی را در نقش آدریانا، همسر آدام خواهیم دید. این فیلم در تاریخ ۲۹ جولای ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد و به طور تدریجی، از ایده‌هایی که زک اسنایدر برای این مجموعه داشت دور خواهیم شد. «بلک آدام» یکی از چهار فیلم دی‌سی در سال ۲۰۲۲ خواهد بود و باقی آن‌ها عبارت هستند از «فلش»، «آکوامن و پادشاهی گم‌شده» و «بت‌گرل» که همه این فیلم‌ها در سرویس پخش آنلاین اچ‌بی‌او منتشر خواهند شد.

منبع: دیجی کالا مگ