فیلم تبلیغاتی – صنعتی

فقط کافی است یک موضوع جذاب و یک ترکیب بندی از موزیک و تصویر داشته باشید تا میلیون ها نفر آن را ببینند . باز تاکید می کنم یک موضوع جذاب بعلاوه یک فیلم مناسب.
این موضوع برای هیچ کس پنهان نیست که اثر یک فیلم خوب، گاهی تا زمان مرگ نیز از ذهن افراد پاک نمی شود. ذهن ها را بسازید.

 

ما برای هر نوع فیلم تبلیغاتی- صنعتی که مد نظر دارید خدمات مختص به خود را داریم:

1- تهیه و تولید برنامه های تلویزیونی
(ایده و طرح، کارگردانی، تامین تجهیزات، فیلم برداری، تدوین و انجام کلیه امور مربوط به تولید برنامه های قابل پخش از صدا و سیما)

2- تهیه و تولید فیلم داستانی
فیلم داستانی شکلی از روایت است که در همه یا بخشی از آن به رویدادهایی اشاره می‌شود که واقعی نیستند، یعنی خیالی‌اند و ساخته ذهن نویسنده.

3- ساخت انیمیشن کوتاه و بلند
پویانمایی، نمایش سریع و متوالی تصاویری از اثر هنری دو بعدی یا سه بعدی، یا موقعیت‌های مدل‌های واقعی، برای ایجاد توهم حرکت است. حرکت روان تصاویر متحرک در پویانمایی‌ها، ناشی از یک خطای دید است که به دلیل پدیده ماندگاری تصاویر پدید می‌آید

( ایده، فیلمنامه، کارگردانی، طراحی شخصیت، مدل سازی، رندر، تدوین و انجام کلیه امور مربوط به تولید انیمیشن (

4- ساخت فیلم صنعتی با رویکرد شکل گیری محصول نهایی

رویکرد در فیلم صنعتی بیشتر بر مبنای شکل گیری فرایند تولید ، اهداف بلند مدت  ، پرداخت ویژه به محصول و مقایسه با کالاهای داخلی و خارجی بهمراه تاکید بر نکات بارز محصول ، و علت پیدایش محصول که فرایندی است برای شکل دهی فیلم صنعتی است. اگر قصد معرفی محصولات خود را دارید می توانید با ساخت تیزر تبلیغاتی و انتشار آن در رسانه های مختلف، برند خود را به همگان معرفی نمایید.

5- ساخت فیلم های تبلیغاتی برای بیلان کاری مراکز و شرکت ها

تهیه یک فیلم از فعالیتهای یک ارگان یا اداره یا یک بخش کوچک ،  در کلیه زمینه های  فرهنگی ، اقتصادی ، عمرانی و … که در یک مدت زمان ایجاد شده باشد . هر شرکتی برای معرفی خود می تواند از خدمات ساخت فیلم تبلیغاتی استفاده کند. با داشتن یک فیلم یا تیزر کوتاه از خدمات خود می توانید مخاطبان بیشتری را با برند خود آشنا کنید.

6- ساخت مستند شهری (سمفونی شهری)

در مستند سمفونی شهری  نگاه قالب بر جریان زندگی یک شهر که تمام فاکتورهای یک شهر را از قبیل سیمای شهر ، خیابان ها ، خودروها ، فضای سبز ، فضای صنعتی ، تردد آدمها ، ارتباطات ، تجمع  و موقعیت هایی که شاخصه همان شهر است تاکید دارد. این مستند در واقع یک روز یک شهر را نشان می دهد. در ساخت مستند شهری به تمامی عوامل بالا توجه می شود و در درست کردن آن سعی می گردد حس و حال و روح شهر به بیبننده انتقال پیدا کند.