"زندگی را با پیچک به کمال برسانیم"

خدمتی که امروز در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم، ماحصل بیش از ۲۰ سال تجربه ایست که با حضور مجرب ترین کارشناسان و متخصصان این عرصه کسب کرده ایم. حضور برندهای معتبر و مشتریان معتبر، خود گواهی بر تحقق این تعهد است. خلاقیت، نوآوری و تبیین راهبردهای دانش محور، اصولی هستند که گروه هنری پیچک بر آنها استوار است.
آغاز فعالیت ما به در اوایل دهه هشتاد باز می گردد. طی این سال ها طوفان حوادث از جمله تحریم ها و فشارهای ناشی از تورم، تاثیر بسياري در وضعيت و جايگاه شرکت های تبلیغاتی داشته و عده‌ی کثیری از عرصه رقابت فاصله گرفتند. در حالی که مجموعه ما با تدبير مناسب بنیانگذار خود " مهدی غفاری خضری" و آينده نگري اعضای خوش فکر مجموعه، بخوبي توانست ، قدم به دنیای مدرن بگذارد تا امروز جایگاهی در خور، درصحنه رقابت داشته باشد.
تفکر به آنچه فکر نکرده اید، جسارت در ایده پردازی و انسجام تا رسیدن به نتیجه ای متفاوت، همه آن چیزی است که در تولیدات ما مشهود است و امروز با گذشت ۱۵ سال از زمان شروع کار ما، با تولید بیش از ۴۰ برنامه تلویزیونی و بالغ بر ۳۰۰ پروژه تبلیغاتی صنعتی در عرصه تولیدات مدیا، هدفمند و سازمان یافته تر حرکت می کنیم.

شهریور ۱۴۰۱